............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus D03
Santa Isabel / Dieciocho → La Coordinadora / Avenida Diagonal Las Torres
Show on map
To La Coordinadora / Avenida Diagonal Las Torres st.
Santa Isabel / Dieciocho
L. Cochrane / Santa Isabel
Avenida 10 De Julio / Nataniel Cox
San Diego / Copiapó
Serrano / Copiapó
Santa Rosa / Copiapó
Carmen / Copiapó
Lira / Copiapó
Avenida Portugal / Copiapó
Avenida 10 De Julio / Fray Camilo Henríquez
Virreinato / Fray Camilo Henríquez
Santa Isabel / Fray Camilo Henríquez
Parada 3 / (M) Santa Isabel
Malaquías Concha / Avenida Bustamante
Parada 11 / (M) Irarrázaval
Parada 12 / (M) Irarrázaval
Parada 16 / (M) Irarrázaval
Matta Oriente Alt. 500 (Matta Oriente Alt 500)
Avenida Salvador / Avenida Irarrázaval
José M. Infante / Avenida Irarrázaval
Liceo 7 Ñuñoa
Carlos Aldunate / Avenida Irarrázaval
Avenida Pedro De Valdivia / Avenida Irarrázaval
E. Fernández / Avenida Irarrázaval
Parada 4 / Irarrázaval - Macul
Plaza Ñuñoa
Santa Julia / Avenida Irarrázaval
Juan Moya / Avenida Irarrázaval
Jorge Monckeberg / Avenida Irarrázaval
Parada 1 / Parque Cruz Montt
Plaza Los Guindos
Parada 3 / (M) Plaza Egaña
P. Jaraquemada / Avenida Larraín
Blest Gana / Paula Jaraquemada
Arrieta Cañas / Paula Jaraquemada
Avenida José Arrieta / Paula Jaraquemada
Avenida Oriental / Cruz Almeyda
Manuel Carvallo / Avenida Oriental
Los Molineros / Avenida Oriental
Parque 1 / Avenida Oriental
Ictinos / Avenida Oriental
Parque 2 / Avenida Oriental
Andrea López Z. / Avenida Oriental
Avenida Tobalaba / Avenida Oriental
Pasaje 445 / Avenida Las Parcelas
Av. Las Parcelas / Nueva
Laguna Salada / Avenida Las Parcelas
Lago Rosselot / Avenida Las Parcelas
Consistorial / Avenida Las Parcelas
Amanecer / Avenida Las Parcelas
El Alto / Avenida Las Parcelas
Río Claro / Avenida Las Parcelas
Las Perdices / Los Baqueanos
Río Lauca / Los Baqueanos
Queb. San Pedro / Los Baqueanos
Álvaro Casanova / Avenida Diagonal Las Torres
Avenida Grecia / Avenida Diagonal Las Torres
La Coordinadora / Avenida Diagonal Las Torres
To Santa Isabel / Dieciocho st.
La Coordinadora / Avenida Diagonal Las Torres
Avenida Grecia / Avenida Diagonal Las Torres
Álvaro Casanova / Avenida Diagonal Las Torres
Quebrada De Taltal / Avenida Diagonal Las Torres
Río Lauca / Los Baqueanos
Las Perdices / Los Baqueanos
Río Claro / Los Baqueanos
Queb. Camarones / Avenida Las Parcelas
Quebrada De Suca / Avenida Las Parcelas
Consistorial / Avenida Las Parcelas
Lago Cochrane / Avenida Las Parcelas
Lago Rosselot / Avenida Las Parcelas
Alborada / Avenida Las Parcelas
Av. Las Parcelas / Nueva
Pasaje 447 / Avenida Las Parcelas
Andrea López Z. / Avenida Oriental
Diego Rojas / Avenida Oriental
Calle 19A / Avenida Oriental
Pasaje 59 / Avenida Oriental
Calle 1A / Avenida Oriental
Los Molineros / Avenida Oriental
Manuel Carvallo / Avenida Oriental
Avenida José Arrieta / Manuel Carvallo
F. De Villagra / Javiera Carrera Sur
Blest Gana / Javiera Carrera Sur
Avenida Larraín / Javiera Carrera Sur
Parada 5 / (M) Plaza Egaña
Parada 4 / (M) Plaza Egaña
Plaza Los Guindos
Parada 2 / Parque Cruz Montt
Ortúzar / Avenida Irarrázaval
Montenegro / Avenida Irarrázaval
Pedro Torres / Avenida Irarrázaval
Plaza Ñuñoa
Parada 2 / Irarrázaval - Macul
Parada 5 / Irarrázaval - Macul
Avenida Irarrázaval / Villaseca
Marchant Pereira / Avenida Irarrázaval
Liceo 7 Ñuñoa
Teatro De Ñuñoa
José M. Infante / Avenida Irarrázaval
Avenida Salvador / Avenida Irarrázaval
Condell / Avenida Irarrázaval
Seminario / Avenida Irarrázaval
Parada 9 / (M) Irarrázaval
Avenida Portugal / Avenida 10 De Julio
Lira / Avenida 10 De Julio
Carmen / Avenida 10 De Julio
Santa Rosa / Avenida 10 De Julio
San Francisco / Avenida 10 De Julio
San Diego / Avenida 10 De Julio
Nataniel Cox / Avenida 10 De Julio
San Ignacio / Avenida 10 De Julio
Santa Isabel / Dieciocho
License Agreement
,
privacy policy