............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus 230
Huechuraba / Granada → San Pedro / Avenida Santa Rosa
Show on map
To Huechuraba / Granada st.
San Pedro / Avenida Santa Rosa
Punta Chilén / Avenida Santa Rosa
Curaco De Vélez / Avenida Santa Rosa
Apóstol Bartolomé / Camino El Retiro
Los Manzanos / Camino El Retiro
Parada 2 / Paradero 48 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 47 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 45 Santa Rosa
Paradero 43 Santa Rosa
Paradero 42 Santa Rosa
Didascalio Santa María
Parada 2 / Paradero 41 Santa Rosa
Parada 2 / Parque Mapuhue
Parada 4 / Paradero 38 Santa Rosa
Parada 2 / Plaza De La Pintana
Parada 4 / Paradero 35 Santa Rosa
Parada 4 / Facultad De Veterinaria
Parada 4 / Facultad De Agronomía
Parada 2 / Paradero 31 Santa Rosa
Parada 2 / Sto. Tomás - Sta. Rosa
Parada 4 / Paradero 30 Santa Rosa
Parada 4 / Hosp. Padre Hurtado
Parada 4 / Paradero 28 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 27 Santa Rosa
Parada 3 / (M) Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 23 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 22 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 20 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 19 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 18 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 16 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 14 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 13 Santa Rosa
Parada 4 / Departamental - Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 11 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 9 1/2 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 9 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 8 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 6 Santa Rosa
Parada 4 / Hosp. Trudeau
Parada 4 / Paradero 3 Santa Rosa
Parada 4 / Muni. San Joaquín
Parada 4 / Persa Biobío
Parada 4 / Franklin - Santa Rosa
Parada 4 / Ñuble - Santa Rosa
Parada 4 / Pedro Lagos - Santa Rosa
Parada 4 / Hosp. San Borja Arriarán
Parada 4 / Colegio María Auxiliadora
Parada 4 / 10 De Julio - Santa Rosa
Parada 4 / Santa Isabel - Santa Rosa
Parada 2 / Curicó - Santa Rosa
Parada 1 / (M) Santa Lucía
Parada 2 / Huérfanos - Mac Iver
Parada 2 / Monjitas - Mac Iver
Parada 2 / Iglesia San Pedro
Parada 1 / Mercado Central
Vega Central
Terminal Lastra
Juárez Larga / Avenida La Paz
Avenida Independencia / Echeverría
Olivos / Avenida Independencia
Santos Dumont / Avenida Independencia
Parada 2 / Hospitales
Santa María / Avenida Independencia
Avenida Central / Avenida Independencia
Avenida Francia / Avenida Independencia
Gral. Saavedra / Avenida Independencia
Parada 4 / Plaza Chacabuco
Parada 4 / Einstein - Independencia
Recabarren / Avenida Independencia
Pérez Cotapos / Avenida Independencia
Parada 1 / Dorsal - Independencia
Negrete / Avenida Independencia
Pedro Fontova / Aviador Acevedo
Teniente Ponce / Pedro Fontova
Eibar / Pedro Fontova
Pamplona / Pedro Fontova
Tarben / Pedro Fontova
Diego Silva / Pedro Fontova
Lanín / Pedro Fontova
Avenida Card. José M. Caro / Nahuelbuta
Rupanco / Avenida Card. José M. Caro
Puntiagudo / Avenida Card. José M. Caro
Isabel Carrera / Avenida Card. José M. Caro
Tokio / Avenida Card. José M. Caro
Ernesto Ried / Avenida Card. José M. Caro
Granada / Avenida Card. José M. Caro
Altona / Granada
Huechuraba / Granada
To San Pedro / Avenida Santa Rosa st.
Huechuraba / Granada
Albany / Huechuraba
Canberra / Huechuraba
Ernesto Ried / Huechuraba
Tokio / Huechuraba
Tupungato / Huechuraba
C. De Los Andes / Huechuraba
Palena / Huechuraba
Toltén / Pedro Fontova
Navidad / Pedro Fontova
Avenida Principal / Pedro Fontova
Nahuelbuta / Pedro Fontova
Lanín / Pedro Fontova
Diego Silva / Pedro Fontova
Garona / Pedro Fontova
Vascongados / Pedro Fontova
Teniente Yávar / Pedro Fontova
Teniente Ponce / Pedro Fontova
Avenida Independencia / Teniente Ponce
Negrete / Avenida Independencia
Avenida Dorsal / Avenida Independencia
Cañete / Avenida Independencia
Pantaleón Vélez / Avenida Independencia
Parada 1 / Einstein - Independencia
Parada 3 / Plaza Chacabuco
Nueva De Matte / Avenida Independencia
Parada 1 / Nva. De Matte - Independencia
Avenida Central / Avenida Independencia
Santa María / Avenida Independencia
Parada 1 / Hospitales
Gamero / Avenida Independencia
Colón / Avenida Independencia
Rivera / Avenida Independencia
Pinto / Avenida Independencia
Parada 3 / B. Mathieu - Independencia
Parada 2 / Estación Mapocho
Parada 8 / Estación Mapocho
Parada 1 / Santo Domingo - San Antonio
Parada 3 / Merced - San Antonio
Parada 11 / (M) Santa Lucía
Parada 3 / Tarapacá - San Francisco
Parada 1 / Eyzaguirre - San Francisco
Parada 1 / Copiapó - San Francisco
Parada 1 / Avenida Matta - San Francisco
Parada 1 / Hosp. San Borja Arriarán
Parada 1 / Victoria - San Francisco
Parada 1 / General Gana - San Francisco
Parada 1 / Matadero Franklin
Parada 3 / Muni. San Joaquín
Parada 1 / Paradero 3 Santa Rosa
Parada 1 / Hosp. Trudeau
Parada 1 / Paradero 6 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 8 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 9 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 9 1/2 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 11 Santa Rosa
Parada 5 / Departamental - Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 13 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 14 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 16 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 18 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 19 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 20 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 22 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 23 Santa Rosa
Parada 12 / (M) Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 27 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 28 Santa Rosa
Parada 1 / Hosp. Padre Hurtado
Parada 1 / Paradero 30 Santa Rosa
Parada 1 / Sto. Tomás - Sta. Rosa
Parada 1 / Paradero 31 Santa Rosa
Parada 1 / Facultad De Agronomía
Parada 1 / Facultad De Veterinaria
Parada 3 / Paradero 35 Santa Rosa
Parada 3 / Plaza De La Pintana
Parada 1 / Paradero 38 Santa Rosa
Parada 1 / Parque Mapuhue
Parada 1 / Paradero 41 Santa Rosa
Didascalio Santa María
Paradero 42 Santa Rosa
Paradero 43 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 45 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 47 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 48 Santa Rosa
Los Manzanos / Avenida Santa Rosa
Los Olmos / Avenida Santa Rosa
Los Cipreses / Avenida Santa Rosa
Punta Chilén / Avenida Santa Rosa
San Pedro / Avenida Santa Rosa
License Agreement
,
privacy policy