............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus E05
Parada 1 / (M) La Cisterna → Eim Bellavista De La Florida
Show on map
To Parada 13 / (M) La Cisterna st.
Eim Bellavista De La Florida
Parada 2 / (M) Bellavista De La Florida
Paradero 11 Vicuña Mackenna
Parada 2 / (M) Mirador
Mall Florida Center
Parada 2 / (M) Pedrero
Parada 5 / (M) Pedrero
Paradero 9 Vicuña Mackenna
Naciones Unidas / Punta Arenas
Avenida Estadio / Avenida Lo Ovalle
Parada 3 / Mim
Alerce / Mañío
Laurel / Mañío
Central / Calle K
La Castrina / Calle K
Avenida Las Industrias / Calle O
La Serena / Padre Esteban Gumucio
8 Oriente / Padre Esteban Gumucio
Los Vilos / Padre Esteban Gumucio
Membrillar / Padre Esteban Gumucio
Parada 6 / Paradero 18 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 18 Santa Rosa
Parada 3 / Paradero 19 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 20 Santa Rosa
Parada 1 / Paradero 21 Santa Rosa
Juan A. Ríos / El Parrón
Carlos Dávila / El Parrónv
Rivadavia / El Parrón
1 Poniente / El Parrón
San Francisco / El Parrón
Argentina / La Granja
Uruguay / La Granja
Victoria / Uruguay
Blas Vial / Uruguay
Gomberoff / Blas Vial
Ecuador / Blas Vial
2 Oriente / Las Brisas
1 Oriente / Las Brisas
Gran Avenida / Las Brisas
Muni. La Cisterna
Parada 13 / (M) La Cisterna
To Eim Bellavista De La Florida st.
Parada 1 / (M) La Cisterna
Paradero 23 Gran Avenida
Gran Avenida / Las Brisas
1 Oriente / Las Brisas
2 Oriente / Las Brisas
Blas Vial / Ecuador
Catalina Kleiman / Blas Vial
Uruguay / Blas Vial
María Vial / Uruguay
La Granja / Uruguay
Argentina / La Granja
El Parrón / La Granja
Ismael Tocornal / El Parrón
Juan L. Sanfuentes / El Parrón
Carlos Dávila / El Parrón
Juan A. Ríos / El Parrón
Parada 5 / Paradero 21 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 20 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 20 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 19 Santa Rosa
Parada 2 / Paradero 19 Santa Rosa
Parada 4 / Paradero 18 Santa Rosa
Sevilla / Padre Esteban Gumucio
Los Vilos / Padre Esteban Gumucio
9 Oriente / Padre Esteban Gumucio
La Serena / Padre Esteban Gumucio
Parada 3 / Consultorio P. Esteban Gumucio
La Castrina / Calle K
Mañío / Calle K
Laurel / Mañío
Alerce / Mañío
Parada 1 / Mim
Punta Arenas / Sebastopol
Paradero 10 Vicuña Mackenna
Parada 5 / (M) Mirador
Parada 3 / (M) Mirador
El Mirador / Mirador Azul
Froilán Roa / Mirador Azul
Froilán Lagos / Froilán Roa
Carlos De Ancud / Froilán Roa
Avenida Vespucio / Froilán Roa
Parada 1 / (M) Vicuña Mackenna
Avenida Vicuña Mackenna / Filomena Soto
Eim Bellavista De La Florida
License Agreement
,
privacy policy