............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus B29
San Rafael / Manuel Rodríguez → Parada 13 / (M) Santa Ana
Show on map
To La Tirana / Manuel Rodríguez st.
Parada 9 / (M) Santa Ana
Parada 11 / (M) Santa Ana
Parada 2 / Teatro Teletón
San Pablo / Avenida Manuel Rodríguez
Rivera / Avenida Pdte. Frei Montalva
5 Norte / Avenida Pdte. Frei Montalva
Parada 2 / Puente Bulnes
Pasarela Enrique Soro
Carlos Palacios / Avenida Jorge Hirmas
Bascuñán Guerrero / Avenida Jorge Hirmas
Barros Luco / Avenida Jorge Hirmas
Mercedes Badilla / Avenida Jorge Hirmas
Pedro Prado / Avenida Apóstol Santiago
Avenida D. Santa María / Avenida Apóstol Santiago
Maruri / Avenida Domingo Santa María (Avenida Domingo Santa María)
Rivera / Avenida Domingo Santa María
Caupolicán / Avenida Domingo Santa María
Parada 1 / Plaza Renca
Angamos / Avenida José M. Balmaceda
A. Montt Varas / Avenida José M. Balmaceda
Ignacio Carrera Pinto / Avenida José M. Balmaceda
Claudio Matte / Avenida José M. Balmaceda
Claudio Matte / Avenida José M. Balmaceda
Manuel Rodríguez / Avenida José M. Balmaceda
Cabo De Hornos / Gral. Freire
S. Laura Vicuña / Gral. Freire
Villarrica / Gral. Freire
Llanquihue / Manuel Rodríguez
Yungay / Angol
Purranque / Llanquihue
Llanquihue / Manuel Rodríguez
Río Rahue / Manuel Rodríguez
La Tirana / Manuel Rodríguez
To Parada 13 / (M) Santa Ana st.
San Rafael / Manuel Rodríguez
Río Cachapoal / Manuel Rodríguez
Río Huasco / Manuel Rodríguez
Purranque / Llanquihue
Yungay / Angol
Iquique / Villarrica
Gral. Freire / Villarrica
P. Jaraquemada / Avenida José M. Balmaceda
Nueva 1 / Avenida José M. Balmaceda
Manuel Rodríguez / Avenida José M. Balmaceda
Gral. Velásquez / Avenida José M. Balmaceda
Los Nogales / Avenida José M. Balmaceda
Ignacio Carrera Pinto / Avenida José M. Balmaceda
D. Santa María / Nicanor Fajardo
Anibal Montt / Avenida Domingo Santa María
Parada 4 / Plaza Renca
Caupolicán / Avenida Domingo Santa María
Concepción / Avenida Domingo Santa María
Avenida Apóstol Santiago / Avenida Domingo Santa María
Mariano Latorre / Avenida Apóstol Santiago
Gabriela Mistral / Avenida Apóstol Santiago
Avenida Jorge Hirmas / Avenida Apóstol Santiago
Barros Luco / Avenida Jorge Hirmas
Eduardo Parra / Avenida Jorge Hirmas
Issa Pichara / Avenida Jorge Hirmas
Pasarela Enrique Soro
Parada 1 / Puente Bulnes
Rosas / Avenida Manuel Rodríguez
Parada 13 / (M) Santa Ana
License Agreement
,
privacy policy