............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus 345
Francisco Mandiola / Pedro Lira → Parada 4 / (M) Santa Lucía
Show on map
To Fco. Mandiola / Pedro Lira st.
Parada 2 / (M) U. Católica
Hospital U.Católica
Posta Central / Avenida Portugal
Parada 2 / (M) Santa Lucía
Parada 3 / (M) U. De Chile
Parada 4 / (M) La Moneda
Parada 3 / (M) Los Héroes
Parada 1 / (M) República
Parada 6 / (M) U.L.A.
Parada 2 / (M) U.L.A.
Chacabuco / Romero
Parada 10 / (M) Estación Central
Parada 5 / (M) Estación Central
Grajales / Conferencia
Toesca / San Alfonso
Avenida Blanco Encalada / San Alfonso
Luis De La Peña / San Alfonso
Espiñeira / San Alfonso
Antofagasta / San Alfonso
Manuel De Amat / San Alfonso
R. Subercaseaux / San Alfonso
Concha Castillo / San Alfonso
Arz. Valenzuela / San Alfonso
Isabel Riquelme / Bascuñán Guerrero
Belén / Avenida Carlos Valdovinos
Valenzuela Llanos / Avenida Carlos Valdovinos
5 Sur / Central Nino García
Mariquina / Central Nino García
Mariquina / 1 De Mayo
La Coruña / Carlos Marx
Baldomero Lillo / Carlos Marx
Ramona Parra / Clotario Blest
30 De Octubre / Clotario Blest
Avenida Departamental / Clotario Blest
Bombero Ossandón / Clotario Blest
Huamalata / Clotario Blest
Parada 1 / Liceo J. Chaná
Avenida Lo Ovalle / Clotario Blest
Punto Iv / Maipú
3 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
8 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
11 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
Avenida Pdte. Allende / Avenida Card. Raúl Silva H.
20 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
23 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
Pdte. Frei M. / Avenida Card. Raúl Silva H.
Osa Menor / Avenida Card. Raúl Silva H.
Gil De Castro / Central
Fco. Mandiola / Pedro Lira
To Parada 4 / (M) Santa Lucía st.
Francisco Mandiola / Pedro Lira
Gil De Castro / Pedro Lira
Pegaso / Avenida Card. Raúl Silva H.
Pdte. Frei M. / Avenida Card. Raúl Silva H.
23 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
Managua / Avenida Card. Raúl Silva H.
Avenida Pdte. Allende / Avenida Card. Raúl Silva H.
14 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
12 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
7 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
Buenaventura / Avenida Card. Raúl Silva H.
Avenida Lo Ovalle / Maipú
Clotario Blest / Avenida Lo Ovalle
Parada 2 / Liceo J. Chaná Cariola
Pirihueico / Clotario Blest
Vecinal / Clotario Blest
Avenida Departamental / Clotario Blest
Avenida La Marina / Clotario Blest
Ramona Parra / Clotario Blest
Carlos Marx / Clotario Blest
La Coruña / Carlos Marx
1 De Mayo / Carlos Marx
Carlos Marx / 1 De Mayo
Elmin Moissan / Valenzuela Llanos
Orompello / Valenzuela Llanos
Bascuñán Guerrero / Avenida Carlos Valdovinos
El Carmelo / Bascuñán Guerrero
Siria / Bascuñán Guerrero
Parada 4 / Rondizzoni - Bascuñán
Mirador / Bascuñán Guerrero
Espiñeira / Bascuñán Guerrero
Luis De La Peña / Bascuñán Guerrero
Avenida Blanco Encalada / Bascuñán Guerrero
Toesca / Bascuñán Guerrero
Sazié / Bascuñán Guerrero
Estadio Víctor Jara
Parada 1 / (M) U.L.A.
Parada 2 / (M) República
Parada 7 / (M) Los Héroes
Parada 8 / (M) La Moneda
Parada 5 / (M) La Moneda
Parada 6 / (M) U. De Chile
Parada 4 / (M) Santa Lucía
License Agreement
,
privacy policy