............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus 385
Avenida Simón Bolívar / Avenida Las Torres → El Mirador / Mirador Azul
Show on map
To El Mirador / Mirador Azul st.
Avenida Simón Bolívar / Avenida Las Torres
Bramante / Avenida Simón Bolívar
Shaw / Avenida Simón Bolívar
Las Brisas / Avenida Simón Bolívar
Parada 1 / Liceo A70
Los Valles / Luis Infante Cerda
Las Colinas / Luis Infante Cerda
Las Estepas / Luis Infante Cerda
Avenida Aeropuerto / Luis Infante Cerda
Quemchi / Avenida Aeropuerto
Yelcho / Avenida Aeropuerto
Palena / Yelcho
Colu / Palena
Pje. Quillagua / Río Quetro
Avenida Las Rejas / Río Quetro
Juana Weber / San José
Padre J. Larraín / Juana Weber
Uspallata / Juana Weber
Gandarillas / Capitán Galvez
Pingüinos / Padre V. Irarrázaval
Hnos. Carrera / Padre V. Irarrázaval
Avenida Del Ferrocarril / Padre V. Irarrázaval
Pasaje 23 / Avenida Del Ferrocarril
Alberto Spikin / Logroño
Logroño / Obispo Manuel Umaña
Pedro González / Obispo Manuel Umaña
Arz. Subercaseaux / Obispo Manuel Umaña
Iquique / Obispo Manuel Umaña
Hogar De Cristo / Obispo Manuel Umaña
Arica / Obispo Manuel Umaña
Tacna / Obispo Manuel Umaña
Ob. Javier Vásquez / Obispo Manuel Umaña
Parada 6 / (M) U. De Santiago
Parada 6 / (M) Estación Central
Parada 1 / (M) U.L.A.
Parada 2 / (M) República
Parada 7 / (M) Los Héroes
Parada 5 / (M) La Moneda
Parada 6 / (M) U. De Chile
Parada 1 / Alonso De Ovalle - San Francisco
Parada 3 / Santa Isabel - San Francisco
Parada 3 / Diez De Julio - San Francisco
Parada 3 / Avenida Matta - San Francisco
Parada 3 / Hosp. San Borja Arriarán
Parada 3 / Victoria - San Francisco
Parada 3 / Ñuble - San Francisco
Parada 3 / Matadero Franklin
Parada 5 / Muni. San Joaquín
Paradero 1 Santa Rosa
Yalta / Pintor Cicarelli
Carmen / Carlos Silva Vildósola
Lira / Carlos Silva Vildósola
Diag. Sta. Elena / Lira
Debussy / Juan Sebastián Bach
Avenida Haydn / Juan Sebastián Bach
Schubert / Av. Haydn
Isabel Riquelme / Av. Haydn
Victor Gandarillas / 1 de Mayo
El Pinar / 1 de Mayo
Comercio / Central
Pdte. Allende / Central
Montreal / Avenida Haydn
Ureta Cox / Avenida Haydn
Avenida Departamental / Avenida Haydn
Varas Mena / Avenida Haydn
Lago Rupanco / Avenida Haydn
Mañío / Avenida Lo Ovalle
Parada 1 / Mim
Punta Arenas / Sebastopol
Paradero 10 Vicuña Mackenna
Parada 5 / (M) Mirador
El Mirador / Mirador Azul
To Isabel Riquelme / Avenida Las Torres st.
Parada 4 / (M) Mirador
Paradero 11 Vicuña Mackenna
Fresia / Millaray
Parada 2 / Mim
Mañío / Sebastopol
Avenida Lo Ovalle / Manio
Francia / Avenida Lo Ovalle
Avenida Haydn / Avenida Lo Ovalle
Lago Rupanco / Avenida Haydn
Futrono / Avenida Haydn
Avenida Departamental / Avenida Haydn
Llico / Av. Haydn
La Pirámide / Av. Haydn
Capitán Prat / Avenida Haydn
Ing. Budge / Avenida Haydn
Avenida Pdte. Allende / Avenida Haydn
Comercio / Central
El Pinar / Central
Darwin / 1 de Mayo
Enrique Soro / Isabel Riquelme
Carmen / Isabel Riquelme
Pacífico / Isabel Riquelme
Parada 6 / Muni. San Joaquín
Parada 2 / Persa Biobío
Parada 2 / Franklin - Santa Rosa
Parada 2 / Sgto. Aldea - Santa Rosa
Parada 2 / Miguel L. Prado - Santa Rosa
Parada 2 / Hosp. San Borja Arriarán
Parada 2 / Colegio María Auxiliadora
Parada 2 / Colegio Santa María
Parada 2 / Cóndor - Santa Rosa
Parada 4 / Eleuterio Ramírez - Santa Rosa
Padre Alonso Ovalle / Santa Rosa
Parada 3 / (M) U. De Chile
Parada 4 / (M) La Moneda
Parada 3 / (M) Los Héroes
Parada 1 / (M) República
Parada 6 / (M) U.L.A.
Parada 2 / (M) Estación Central
Ob. M. Umaña / Avenida Ecuador
Ruiz Tagle / Avenida Ecuador
Gral. Velásquez / Avenida Ecuador
Parada 8 / (M) A. Hurtado
Avenida 5 De Abril / Avenida Gral. Velásquez
Santuario Padre Hurtado
Veteranos Del 79 / Avenida Gral. Velásquez
Arz. Subercaseaux / Avenida Gral. Velásquez
Pingüinos / Avenida Gral. Velásquez
Pasaje 26 / Avenida Del Ferrocarril
Gandarillas / Avenida Del Ferrocarril
Hnos. Carrera / Padre V. Irarrázaval
Pingüinos / Padre V. Irarrázaval
Capitán Gálvez / Padre V. Irarrázaval
Arz. Subercaseaux / Padre V. Irarrázaval
Uspallata / Arz. Subercaseaux
Capitán Gálvez / Uspallata
L. Infante Cerda / Juana Weber
Pasaje 1 / Juana Weber
Avenida Las Rejas / Río Quetro
Palena / Río Quetro
Taitao / Palena
Yelcho / Palena
Avenida Aeropuerto / Yelcho
Taitao / Avenida Aeropuerto
Avenida 5 De Abril / Avenida Aeropuerto
M. Rivas Vicuña / Avenida 5 De Abril
Vista Hermosa / Avenida 5 De Abril
Altarcillo / Avenida 5 De Abril
Parada 2 / Liceo A70
Amado Nervo / Avenida Simón Bolívar
Wagner / Avenida Simón Bolívar
Reyes Católicos / Avenida Simón Bolívar
Isabel Riquelme / Avenida Las Torres
License Agreement
,
privacy policy