............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Bus I12
Pueblito La Farfana → Parada 4 / (M) Mirador
Show on map
To Pueblito La Farfana st.
Parada 4 / (M) Mirador
Parada 3 / (M) Pedrero
San Juan / Avenida Departamental
Persa Departamental
Entre Lagos / Avenida Haydn
Varas Mena / Avenida Haydn
Lago Rupanco / Avenida Haydn
Vecinal / Avenida Lo Ovalle
Puqueldón / Avenida Lo Ovalle
Avenida Las Industrias / Avenida Lo Ovalle
Las Marquesas / Avenida Lo Ovalle
La Serena / Avenida Lo Ovalle
7 Oriente / Avenida Lo Ovalle
Berlioz / Avenida Lo Ovalle
Paradero 17 Santa Rosa
Mercedes / Avenida Lo Ovalle
Macaroff / Avenida Lo Ovalle
San Petersburgo / Avenida Lo Ovalle
María / Avenida Lo Ovalle
Liceo Portal La Cisterna
Parada 4 / Paradero 17 Gran Avenida
Paradero 18 Gran Avenida
(M) Lo Ovalle
Parada 1 / Paradero 19 Gran Avenida
Parada 1 / Paradero 2 Gran Avenida
Parada 1 / (M) El Parrón
Ciencias / El Parrón
Paz / El Parrón
Chile España / El Parrón
Parada 4 / Estadio La Cisterna
Viña Del Mar / El Parrón
Huasco / Avenida Pdte. Allende
Isabel Riquelme / Lucila Godoy
Pomaire / Inés De Suárez
Pasaje 8 / Clotario Blest
Lucila Godoy / Clotario Blest
Avenida Pdte. Allende / Clotario Blest
Santa Anita / Avenida Pdte. Allende
Veracruz / Avenida Pdte. Allende
Central / Avenida Pdte. Allende (Avenida Central Cardenal Raúl Silva Henríquez)
20 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
23 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
Pdte. Frei M. / Avenida Card. Raúl Silva H.
Osa Menor / Avenida Card. Raúl Silva H.
Gil De Castro / Central
9 De Enero / Gabriela Mistral
Pedro Prado / Gabriela Mistral
Balmaceda / Gabriela Mistral
Ortiz De Zárate / Gabriela Mistral
Avenida Lo Espejo / Gabriela Mistral
Don Miguel Ángel / Avenida Lo Espejo
Gral. Velásquez / Avenida Lo Espejo
Vista Hermosa / Avenida Lo Espejo
Avenida Aeropuerto / Avenida Lo Espejo
Vista Clara / Avenida Aeropuerto
Bodegas San Francisco (Avenida Lo Espejo)
Santa Adela / Avenida Lo Espejo
Pizarreño
Los Yacimientos / Camino A Melipilla
Cti (Camino A Melipilla)
Abastible - Copec
Cti (A. Llona)
Fernando Riesco / Alberto Llona
4 Álamos / Alberto Llona
Ricardo Ayala / Alberto Llona
Parada 14 / (M) Plaza De Maipú
Parada 5 / (M) Plaza De Maipú
Manuel Rodriguez / Avenida 5 De Abril
Parada 2 / Templo Votivo
San Martin / Camino A Rinconada
República / Camino A Rinconada
Avenida De La Victoria / Camino A Rinconada
Libertad / Avenida De La Victoria
O'Higgins / Avenida De La Victoria
Blanco Encalada / Avenida De La Victoria
Kilimanjaro / Avenida Argentina
San Martín / Avenida Argentina
Manuel Rodríguez / Avenida Argentina
Avenida Pajaritos / Avenida Argentina
Parada 4 / (M) Santiago Bueras
Parada 2 / (M) Santiago Bueras
Manuel Rodríguez / Camino La Farfana
Alberto Pérez R. / Camino La Farfana
Ing. E. Domínguez / Camino La Farfana
Ing. E. Domínguez / Avenida El Rosal
Licanray / Avenida El Rosal
Ing. E. Domínguez / Isabel Riquelme
Llanquilef / Ing. Eduardo Domínguez
Ilihue / Ing. Eduardo Domínguez
Licanray / Ing. Eduardo Domínguez
El Rosal / Ing. Eduardo Domínguez
Camino La Farfana / Avenida El Rosal
Licanray / Camino La Farfana
Pueblito La Farfana
To Parada 4 / (M) Mirador st.
Pueblito La Farfana
Caticura / Camino La Farfana
Avenida El Rosal / Camino La Farfana
Ing. E. Domínguez / Avenida El Rosal
Aylin / Ing. Eduardo Domínguez
Licanray / Ing. Eduardo Domínguez
Ilihue / Ing. Eduardo Domínguez
Pinguera / Ing. Eduardo Domínguez
Isabel Riquelme / Ing. Eduardo Domínguez
Licanray / Avenida El Rosal
Ing. E. Domínguez / Avenida El Rosal
Camino La Farfana / Avenida El Rosal
Ing. E. Domínguez / Camino La Farfana
Alberto Pérez R. / Camino La Farfana
J. Pérez Canto / Camino La Farfana
Parada 1 / (M) Santiago Bueras
Manuel Rodríguez / Coronel Santiago Bueras
San Martín / Coronel Santiago Bueras
Everest / Hernán Bravo Cruz
De La Victoria / Hernán Bravo Cruz
Kenia / Avenida De La Victoria
O'Higgins / Avenida De La Victoria
Libertad / Avenida De La Victoria
Camino A Rinconada / Avenida De La Victoria
República / Camino A Rinconada
Las Heras / Camino A Rinconada
Parada 1 / Templo Votivo
Manuel Rodriguez / Avenida 5 De Abril
Parada 9 / (M) Plaza De Maipú
La Colonia / Avenida Pajaritos
Parada 3 / R. Ayala - Pajaritos
Avenida Portales / Avenida Pajaritos
Parada 3 / F. Riesco - Pajaritos
Parada 3 / Vicente Reyes
Avenida Nueva San Martín / Avenida Pajaritos
Avenida Pajaritos / Camino A Melipilla
Abastible - Copec
Cti (Camino A Melipilla)
Los Yacimientos / Camino A Melipilla
Pizarreño
Santa Adela / Avenida Lo Espejo
Bodegas San Francisco (Avenida Lo Espejo)
Camino Lonquén / Avenida Lo Espejo
Mall Plaza Oeste (Cno. A Lonquén)
Avenida Vespucio / Camino A Lonquén
Mall Plaza Oeste
Avenida Aeropuerto / Avenida Vespucio
Homecenter(Oeste)
Vista Clara / Avenida Aeropuerto
Vista Hermosa / Avenida Lo Espejo
Avenida Lo Espejo Alt 2700
Gral. Velásquez / Avenida Lo Espejo
Juan F. González / Avenida Lo Espejo
Pascual Ortega / Gabriela Mistral
Balmaceda / Gabriela Mistral
Pedro Prado / Gabriela Mistral
9 De Enero / Gabriela Mistral
Gabriela Mistral / Gil de Castro
Pegaso / Avenida Card. Raúl Silva H.
Pdte. Frei M. / Avenida Card. Raúl Silva H.
23 Sur / Avenida Card. Raúl Silva H.
Managua / Avenida Card. Raúl Silva H.
Avenida Pdte. Allende / Avenida Card. Raúl Silva H.
5 Oriente / Avenida Pdte. Allende
Santa Anita / Avenida Pdte. Allende
Avenida Pdte. Allende / Clotario Blest
Lucila Godoy / Clotario Blest
La Calera / Clotario Blest
Lincoln / Clotario Blest
Inés De Suarez / Lincoln
Lucila Godoy / Inés De Suárez
Isabel Riquelme / Lucila Godoy
Huasco / Lucila Godoy
El Parrón / Avenida Pdte. Allende
Acapulco / El Parrón
Progreso / El Parrón
Chile España / El Parrón
Paz / El Parrón
Ciencias / El Parrón
Parada 3 / (M) El Parrón
Parada 2 / Paradero 2 Gran Avenida
Parada 2 / Paradero 19 Gran Avenida
(M) Lo Ovalle
Parada 5 / Paradero 17 Gran Avenida
Angamos / Jorge Cáceres
Avenida Lo Ovalle / Avenida María
Covadonga / Avenida Lo Ovalle
San Francisco / Avenida Lo Ovalle
Alvear / Avenida Lo Ovalle
Rivadavia / Avenida Lo Ovalle
Paradero 17 Santa Rosa
Maestro Peña / Avenida Lo Ovalle
Los Vilos / Avenida Lo Ovalle
La Serena / Avenida Lo Ovalle
15 Oriente / Avenida Lo Ovalle
Avenida Las Industrias / Avenida Lo Ovalle
24 Oriente / Avenida Lo Ovalle
Lago Rupanco / Avenida Haydn
Futrono / Avenida Haydn
Avenida Departamental / Avenida Haydn
Persa Departamental
Turquino / Avenida Departamental
Parada 4 / (M) Pedrero
E. Fernández / Avenida Departamental
Parada 4 / (M) Mirador
License Agreement
,
privacy policy